banner-mosi2018

55.МОСИ Прибој 2018: Резултати другог такмичарског дана

Другог дана 55. Међуопштинских спортских игара, у четвртак 5. јула одржана су такмичења у више дисциплина. Резултати су следећи:

mosi 2018 rezultati 2 dan

АТЛЕТИКА, Мушкарци диск
1 Марко Лубарда Соколац 41,58 12
2 Иван Ћебић Рогатица 38,27 11
3 Ратко Ђуровић Соколац 33,95 10
4 Крсто Богавац Бијело Поље 25,20 9
5 Стефан Петковић Ужице 24,83 8
6 Драгомир Максимовић Ужице 23,32 7
7 Иван Мановић Прибој 23,20 6
8 Лука Марковић Бијело Поље 21,56 5

Копље:
1 Александар Лучић Соколац 63,61 12
2 Ратко Ђуровић Соколац 56,20 11
3 Милош Грлица Ужице 52,74 10
4 Лазар Танасијевић Прибој 51,35 9
5 Иван Медојевић Мојковац 43,62 8
6 Филип Богдановић Прибој 43,51 7
7 Крсто Богавац Бијело Поље 41,23 6
8 Иван Кукуличић Бијело Поље 38,26 5

800 метара:
1 Стефан Ћуковић Соколац 1:51,21 12
2 Марко Јовичић Ужице 1:51,35 11
3 Елзан Бибић Нови Пазар 1:51,58 10
4 Александар Милетић Бијело Поље 1:56,36 9
5 Немања Васиљевић Прибој 2:05,85 8
6 Харис Ајдаревић Нови Пазар 2:07,77 7
7 Владе Ђуровић Бијело Поље 2:16,12 6
8 Данило Делић Соколац 2:29,80 5

100 метара:
1 Един Еровић Бијело Поље 11,48 12
2 Никола Васковић Рогатица 11,48 11
3 Бане Вилотић Прибој 11,53 10
4 Абдулах Терзић Пријепоље 11,60 9
5 Матија Радовић Бијело Поље 11,71 8
6 Ален Турковић Нови Пазар 11,79 7

400 метара:
1 Борис Вујошевић Бијело Поље 49,74 12
2 Срђан Марић Бијело Поље 49,76 11
3 Никола Васковић Рогатица 50,12 10
4 Жељко Тодоровић Соколац 55,00 9
5 Адем Зилкић Нови Пазар 55,04 8
6 Мерис Суљевић Прибој 55,54 7
7 Лазар Живковић Беране 57,73 6
8 Александар Лучић Соколац 1:01,18 5
9 Вахид Гицић Нови Пазар 1:04,39 4
10 Рифат Ровчанин Пријепоље 1:07,64 3

Скок у вис:
1 Тарик Хаџалић Пријепоље 190 12
2 Фарук Кандић Пријепоље 185 11
3 Стефан Колић Беране 180 10
4 Дадо Садиковић Бијело Поље 180 9
5 Никола Долина Соколац 165 8
6 Михајло Мемедовић Соколац 160 7
7 Лука Рајовић Бијело Поље 155 6

Троскок:
1 Кристијан Матковић Беране 14,57 12
2 Абдулах Терзић Пријепоље 14,23 11
3 Јовица Божовић Пљевља 13,07 10
4 Никола Долина Соколац 12,63 9
5 Огњен Војводић Пљевља 12,59 8
6 Михајло Мемедовић Соколац 12,19 7
7 Дадо Садиковић Бијело Поље 11,80 6
8 Милош Станић Прибој 11,63 5
9 Лука Радовић Бијело Поље 11,10 4

Жене, диск:
1 Ана Бошковић Мојковац 34,43 12
2 Анђела Росић Бијело Поље 32,46 11
3 Жељана Максимовић Ужице 29,34 10
4 Марија Војиновић Прибој 28,25 9
5 Даринка Ђуричковић Бијело Поље 27,55 8
6 Анђела Ковачевић Соколац 23,17 7
7 Ана Јестровић Пљевља 21,35 6
8 Емилија Кушић Соколац 16,99 5

100 метара:
1 Сара Раткнић 12,72 12
2 Тамара Дамјановић Прибој 12,78 11
3 Анђела Дробњак Бијело Поље 12,88 10
4 Бојана Вујошевић Ивањица 13,02 9
5 Кристина Радивојевић Бијело Поље 13,09 8
6 Вања Петровић Нови Пазар 13,49 7

400 метара:
1 Амела Терзић Нови Пазар 57,70 12
2 Марија Живковић Беране 1:00,65 11
3. Кристина Радивојевић Бијело Поље 1:00,69 10
4. Јована Богдановић Ивањица 1:02,66 9
5 Јелена Селаковић Ужице 1:02,67 8
6 Маре Јаблан Бијело Поље 1:03,79 7
7 Вања Петровић Нови Пазар 1:04,17 6
8 Жељана Петрић Прибој 1:04,62 5
9 Ивана Марјановић Ужице 1:04,82 4
10 Ања Чолаковић Соколац 1:04,85 3
11 Бранка Баковић Прибој 1:04,93 2
12 Ирена Иконић Рогатица 1:05,84 1
13 Аница Бартула Соколац 1:07,92

Бацање кугле:
1 Даринка Ђуричковић Бијело Поље 10,96 12
2 Милица Ђоловић Ужице 9,57 11
3 Анђела Росић Бијело Поље 9,56 10
4 Емилија Кушић Соколац 9,33 9
5 Жељана Максимовић Ужице 9,32 8
6 Димитрија Рајак Рогатица 9,06 7
7 Марија Војиновић Прибој 8,55 6
8 Анђела Ковачевић Соколац 8,05 5

Скок у даљ:
1 Анђела Дробњак Бијело Поље 5,47 12
2 Ана Бошковић Мојковац 5,32 11
3 Николина Ћаћић Рогатица 5,03 10
4 Сара Лучић Соколац 4,96 9
5 Јана Драгутиновић Прибој 4,93 8
6 Снежана Ћаћић Рогатица 4,82 7
7 Андреа Матковић Пљевља 4,78 6
8 Тијана Зекић Соколац 4,68 5
9 Невена Добрашиновић Беране 4,42 4
10 Марија Шљука Прибој 4,41 3
11 Ивана Марјановић Ужице 4,37 2
12 Маша Бубања Беране 4,22 1
13 Амина Суљевић Бијело Поље 3,88 0

1500 метара:
1 Теодора Симовић Нови Пазар 4:34,17 12
2 Катарина Лемез Соколац 4:43,98 11
3 Саима Мурић Нови Пазар 4:46,99 10
4 Анастасија Магделинић Бијело Поље 5:05,19 9
5 Милица Жунић Ужице 5:08,66 8
6 Катарина Рајаковић Ивањица 5:42,02 7
7 Вера Поповић Ужице 6:03,35 6
8 Снежана Боровчанин Соколац 6:21,62 5

ОДБОЈКА, мушкарци
Пријепоље - Тутин 2 - 0
Бијело Поље - Прибој 1 - 2
Нови Пазар - Пријепоље 1 - 2
Бајина Башта - Бијело Поље 2 - 0

Жене:
Пљевља - Рудо 2 - 0
Бајина Башта - Калиновик 1 - 2
Пријепоље - Чајетина 0 - 2
Ивањица - Прибој 2 - 0
Колашин - Пожега 0 - 2
Горажде - Соколац 1 - 2
Рогатица - Фоча 0 - 2
Вишеград - Нови Пазар 2 -1
Рудо - Калиновик 0 - 2
Пљевља - Бајина Башта 2 - 0
Чајетина - Прибој 2 - 0
Пријепоље - Ивањица 0 - 2
Фоча - Нови Пазар 2 - 0
Соколац - Пожега 2 - 0
Горажде - Колашин 2 - 0
Рогатица - Вишеград 0 - 2

КОШАРКА, мушкарци
Вишеград – Прибој 45:59
Рогатица – Соколац 66:42
Беране – Горажде 35:31
Нова Варош – Чајетина 27:17
Бајина Башта – Гусиње 20:0 ББ
Пљевља - Пријепоље 44:48
Пљевља – Вишеград 65:52
Соколац – Горажде 50:44
Рогатица – Беране 55:51
Чајетина – Гусиње 20:0 ББ
Нова Варош - Бајина Башта 48:47
Пријепоље – Прибој 52:60

Жене:
Колашин - Пријепоље 25:48
Прибој - Ужице 31:27
Пљевља - Колашин 37:36
Пожега - Прибој 61:28

РУКОМЕТ, мушкарци
Пљевља - Прибој 11:23
Мојковац - Пожега 24:23
Бијело Поље - Пријепоље 22:25
Нова Варош - Нови Пазар 32:26
Прибој - Пожега 28:10
Пљевља - Мојковац 25:18
Пријепоље - Нови Пазар 20:23
Бијело Поље - Нова Варош 20:23

Жене:
Прибој - Нови Пазар 13:5
Беране - Рогатица 20:22
Нови Пазар - Беране 16:31
Пријепоље - Прибој 22:11

СТРЕЉАШТВО, мушкарци:
1 Немања Обрадовић Беране 184
2 Миленко Матовић Ужице 181
3 Миљан Девић Беране 180
4 Милош Божовић Беране 180
5 Душан Табаш Пљевља 176
6 Жељко Томовић Колашин 175
7 Горан Новаковић Ивањица 173
8 Игор Пулетић Колашин 171
9 Лазар Милић Косјерић 168
9 Пеђа Вуковић Бајина Башта 168
11 Душко Лукић Пљевља 167
11 Предраг Краковић Ужице 167
13 Марко Јовановић Косјерић 166
14 Ненад Аћимовић Бајина Башта 165
15 Милија Павловић Бајина Башта 164

Жене:
1 Беба Дабетић Беране 185
2 Сандра Мартић Пљевља 182
3 Наташа Јездовић Косјерић 182
4 Дијана Јанковић Ужице 181
5 Николина Божовић Беране 180
6 Сандра Глибетић Ужице 179
7 Сара Вуковић Косјерић 176
8 Анастасија Матић Бајина Башта 175
9 Милица Јечменица Пљевља 175
10 Сања Дабетић Беране 172

Ш А Х, мушкарци:
Бајина Башта – Пожега 1,5:4,5
Прибој Бијело - Поље 4:2
Нова Варош - Горажде 1:5
Пријепоље - Мојковац 2,5:3,5
Петњица - Пљевља 0:6
Пљевља – Горажде 1,5:4,5
Пожега – Прибој 2:4
Мојковац - Колашин 5,5:0,5
Бијело Поље Пријепоље 2,5:3,5
Нова Варош - Бајина Башта 3:3

Жене:
Нова Варош - Прибој 2:0
Пљевља - Пожега 2:0

СТОНИ ТЕНИС, мушкарци:
Пожега - Фоча 2:4
Нова Варош - Рудо 4:0
Пљевља - Чајниче 4:0
Косјерић - Прибој 0:4
Бијело Поље - Рогатица 4:0
Мојковац - Пријепоље 4:0
Фоча - Рудо 4:0
Пожега - Нова Варош 2:4
Чајниче - Прибој 2:4
Пљевља - Косјерић 4:0
Рогатица - Пријепоље 4:1
Бијело Поље - Мојковац 0:4

Жене:
Косјерић - Пљевља 0:4
Пожега - Соколац 4:0
Прибој - Рогатица 1:4
Фоча - Косјерић 4:0
Соколац - Рогатица 1:4
Пожега - Прибој 4:0

ФУДБАЛ, мушкарци:
Вишеград-Чајетина 1:2
Колашин-Чајниче 1:3
Мојковац-Плужине 2:0
Рудо-Соколац 0:0, 2:4 пеналима.

Жене:
Пљевља-Рогатица 8:0

МАЛИ ФУДБАЛ:
Мојковац - Чајетина 5:1
Прибој - Тутин 3:0
Ивањица - Соколац 4:7
Колашин - Бајина Башта 0:3
Пријепоље - Калиновик 1:2
Плужине - Петњица 9:0
Пожега - Пљевља 2:2
Беране - Нова Варош 3:0
Чајетина - Тутин 4:1
Мојковац - Прибој 1:5
Соколац - Бајина Башта 0:8
Ивањица - Колашин 5:1
Петњица - Калиновик 2:7
Пљевља - Нова Варош 3:4
Плужине - Пријепоље 3:2
Пожега - Беране 1:1

ТЕНИС:
Рудо - Чајетина 0:2
Бајина Башта - Прибој 2:0
Рогатица - Соколац 0:2
Бијело Поље - Рудо 2:0
Фоча - Бајина Башта 2:0
Пожега - Рогатица 2:0

БИЧ ВОЛЕЈ – ОДБОЈКА НА ПЕСКУ, мушкарци:
Нови Пазар - Пријепоље 1:2
Бајина Башта - Петњица 2:0
Прибој - Нови Пазар 2:0
Бијело Поље - Бајина Башта 2:0

Жене:
Пријепоље - Ивањица 2:0
Нови Пазар - Прибој 2:0
Соколац - Пожега 2:0
Калиновик - Нова Варош 0:2
Бајина Башта - Горажде 0:2
Пљевља - Чајетина 0:2
Ивањица - Прибој 0:2
Пријепоље - Нови Пазар 2:0
Пожега - Нова Варош 0:2
Соколац - Калиновик 2:0
Чајетина - Горажде 2:0
Пљевља - Бајина Башта 2:0