slideshow04

Екипа "Војвођанска банка" победник Радничких спортских игара

Данас су завршене "Радничке спортске игре" које су трајале од 8. до 26. априла. Турнир је хуманитарног карактера, у организацији Општег удружења предузетника Прибој и Спортског центра. Прво место је освојила екипа "Војвођанске банке" савладавши у финалу другопласирану екипу "Кафе Код". Треће место је заузела екипа "Ветекс".

Комплетан списак одиграних утакмица са турнира можете погледати овде.

Турнир је имао за циљ прикупљање новчаних средстава за помоћ у лечењу младих суграђана Џелиловић Амира и Зековић Сеида. Пријављено је укупно 18 екипа, које ће играти по жребу. Котизација по екипи била је 5.000 динара. Турнир ће се одржати на терену са вештачком подлогом, поред Лима, а играће се сваким радним даном од 17-19ч, почев од 8.априла до 26. априла.

radnicke igre cup
radnicke igre raspored utakmicaradnicke igre gruperadnicke igre rezultati utakmica n1radnicke igre raspored utakmicaradnicke igre terenradnicke igre 2013